Privatumo politika

Kas tie „mes“ („Kingspan“, „mus“ arba „mūsų“)?

Mes esame „Kingspan Holdings (Ireland) Limited“ („Kingspan Group“) ir jos dukterinės įmonės (toliau kiekvienas atskirai – „Kingspan“ dukterinė įmonė).

Turime pasaulinę interneto svetainę, kuri priklauso „Kingspan Group“ ir vietines kiekvienos šalies svetaines, kurias valdo mūsų „Kingspan“ dukterinės įmonės. Kiekviena vietinė svetainė priklauso atitinkamai dukterinei įmonei, veikiančiai toje šalyje.

Kai naudojatės mūsų pasauline svetaine, www.e-kingspan.lt, „Kingspan Group“ funkcionuoja kaip Jūsų asmeninės informacijos, surinktos arba gautos iš internetinės svetainės, valdytojas. Kai naudojatės „Kingspan“ dukterinės įmonės vietine svetaine, Jūsų asmeniniai duomenys individualiai apdorojami dukterinės įmonės(-ių), kurioms priklauso tos šalies vietinė svetainė.

„Kingspan Group“ ir kiekviena „Kingspan“ dukterinė įmonė yra atskiri ir vienas nuo kitų nepriklausomi duomenų valdytojai, kurie Jūsų asmeninius duomenis apdoroja atskirai, nepriklausomai ir dėl savo tikslų. Visus tikslus paaiškinsime šiame privatumo pranešime. Tai reiškia, kad kiekvienas duomenų valdytojas yra individualiai atsakingas už valdytojo įsipareigojimų vykdymą pagal galiojantį duomenų apsaugos įstatymą.

Paspauskite čia, jei norite įsijungti visų „Kingspan“ duomenų valdytojų sąrašą, kuriame pateikti ir jų kontaktiniai duomenys.

Jei norite pasinaudoti savo kaip duomenų subjekto teisėmis (kurios toliau nurodytos šiame privatumo pranešime), susisiekite su atitinkama „Kingspan“ dukterine įmone, esančia Jūsų šalyje arba, jei Jums taip paprasčiau, su „Kingspan Group“, kurie, atsižvelgdami į Jūsų pateiktus duomenis, užklausą nusiųs atitinkamam duomenų valdytojui.

Jūsų asmeninius duomenis naudojame rinkodaros tikslams. Jei norite daugiau sužinoti, kaip Jūsų informaciją naudojame rinkodaros tikslams, pereikite į toliau šiame pranešime esančią „Rinkodaros“ dalį.

Jei būtina arba jei Jūs su tuo sutinkate, Jūsų asmeninius duomenis perduosime kitoms „Kingspan“ įmonėms ir trečiosioms šalims. Jei norite daugiau sužinoti apie tai, kaip dalinamės Jūsų asmeniniais duomenimis, pereikite į toliau pranešime esančią „Su kuo dalinamės Jūsų informacija?“ dalį.

Įsidėmėtina, kad mums galite pateikti tik savo asmeninę informaciją ir užtikrinti, kad pateikta asmeninė informacija yra tiksli ir nepasenusi. Atsižvelkite, kad jei mums pateiksite netikslią, netikrą ar trečiųjų šalių asmeninę informaciją, būsite už ją atsakingas.

Jei turite klausimų apie šį privatumo pranešimą, susisiekite su atitinkamu duomenų valdytoju.
Mūsų Interneto svetainės naudojimo sąlygose paaiškinamos sąlygos pagal kurias galite naudotis mūsų svetaine, www.kingspan.com, kuri leidžia pasiekti mūsų produktus ir paslaugas. Taip pat ten pateikiama daug kitos naudingos informacijos.

Apie mus

„Kingspan Group“ yra pasaulyje pirmaujanti izoliacijos ir pastatų technologijų įmonė. Kiekviena „Kingspan“ įmonė apdoroja Jūsų asmeninius duomenis pagal duomenų apsaugos įstatymus, galiojančius šalyse, kuriuose mes vykdome veiklą.

Turime pasaulinę svetainę, valdomą „Kingspan Group“ ir vietines kiekvienos šalies svetaines, kurias valdo mūsų „Kingspan“ dukterinės įmonės. Kiekviena vietinė svetainė priklauso atitinkamai dukterinei įmonei, veikiančiai toje šalyje.

Jūsų duomenų valdytojas bus individuali „Kingspan“ įmonė, priklausomai nuo to, kas esate ir tikslų, kodėl apdorojami Jūsų duomenys.

Kai naudositės pasauline svetaine, www.kingspan.com, „Kingspan Group“ veiks kaip Jūsų asmeninės informacijos, kuri surenkama ir gaunama iš svetainės, valdytojas. Kai naudojatės „Kingspan“ dukterinės įmonės vietine svetaine, Jūsų asmeniniai duomenys nepriklausomai apdorojami dukterinės įmonės (-ių), kuriai (-ioms) priklauso tos šalies vietinė svetainė.

Kadangi „Kingspan Group“ ir kiekviena „Kingspan“ dukterinė įmonė yra atskiri ir nepriklausomi duomenų valdytojai, jie Jūsų asmeninius duomenis apdoroja atskirai ir nepriklausomai dėl savo pačių tikslų. Tai išsamiau paaiškinta „Kokią informaciją renkame?“ ir „Ką darome su surinkta informacija?“ dalyse.

Paspauskite čia, jei norite įsijungti visų „Kingspan“ duomenų valdytojų  sąrašą, kuriame pateikti ir jų kontaktiniai duomenys.

Jei privatumo pranešimas būtų pakeistas, atnaujintume jį ir šiame puslapyje. Rekomenduojame kartkartėmis patikrinti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog neprieštaraujate pokyčiams. Vis dėl to, jei tie pokyčiai turi esminį poveikį Jūsų asmeninių duomenų apdorojimui, svetainėje pateiksime pagrindinių pakeitimų santrauką.

Naudingos frazės

Asmeninė informacija / asmeniniai duomenys / Jūsų informacija / Jūsų duomenys – informacija, susijusi su identifikuotu ar galimu identifikuoti asmeniu. Į tai įtraukiama tokia informacija kaip telefonų numeriai, vardai, adresai, el. pašto adresai, nuotraukos, balso įrašai.  Į šią informaciją taip pat įeina nuomonės išraiškos ir intencijų nurodymai apie duomenų subjektus (ir jų pačių nuomonių / intencijų išraiškos). Taip pat įtraukiama informacija, kuri viena pati nieko nenurodo, bet, kartu su kita informacija, kurią turime ar galime turėti ateityje, padėtų juos identifikuoti.

Kingspan Group“ yra „Kingspan Holdings (Ireland) Limited“;

„Kingspan“ dukterinės įmonės yra kiekviena iš „Kingspan Holdings (Ireland) Limited“ dukterinių įmonių;

„Kingspan“ / mes / mus / mūsų – „Kingspan“ ir „Kingspan“ dukterinės įmonės, apdorojančios Jūsų asmeninius duomenis. Pabrėžiame, kad tai nereiškia visų „Kingspan“ dukterinių įmonių kartu, nes ne jos visos apdoroja Jūsų asmeninius duomenis;

Jūs / Jūsų – bet kokie svetainės vartotojai. Šiais vartotojais taip pat laikomi klientai, galimi klientai, investuotojai, galimi investuotojai ar asmenys, besikreipiantys dėl darbo.

Kokią informaciją renkame?

Kai naudojatės šia svetaine ir sutinkate su slapukų naudojimo politika, mes renkame šiuos duomenis:

 • svetainės sritis, kuriose lankotės;
 • kalbos nustatymus;
 • reklaminės kampanijos / URL adresą iš kurio patekote į mūsų svetainę;
 • Jūsų veiklą svetainėje, pvz., produktų peržiūras, parsisiųstus išteklius ir bet kokią informaciją, kurią mums pateikiate, įskaitant visų komunikacijų su jumis, naudojantis pokalbio langu, transkripcijas;
 • informaciją apie jūsų kompiuterį, t. y., naudojamą naršyklę, tinklo vietą ir naudojamą prisijungimą (pvz., plačiajuostį ryšį, asimetrinę skaitmeninę abonento liniją ir t. t.) bei Jūsų IP adresą; ir
 • techninę ir kitokią informaciją, kuri asmeniškai Jūsų neidentifikuoja.

Visą tai atliekame naudodami slapukus. Perskaitykite mūsų dokumentą apie „Slapukų politiką ir kontrolę“, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kas yra slapukai, kaip juos naudojame savo svetainėje ir kaip išjungti tam tikrus slapukus.

Kai, šalia kitų veiklų, susikuriate vartotojo paskyrą, pateikiate užklausos formą, prašote informacijos, prenumeruojate naujienlaiškį arba užsiregistruojate į renginį, galime Jūsų paprašyti kai kurios arba visos toliau pateiktos informacijos kartu su papildoma informacija, kurią galite pateikti savo noru:

 • Jūsų vardo;
 • paskyros slaptažodžio;
 • pareigų;
 • įmonės pavadinimo;
 • el. pašto adreso;
 • pašto adreso;
 • telefono numerio; ir
 • projekto pavadinimo.

Kai susikursite savo paskyrą ir prie jos prisijungsite, arba pateiksite informaciją per mūsų svetainę, žinosime, kas toks esate ir žinote, kad jūsų šioje svetainėje vykdoma veikla ir informacija apie Jus ir (arba) Jūsų įmonę gali būti saugoma mūsų sistemoje, įskaitant ir debesijos sistemas.

Kai kuri informacija yra privaloma. Ji bus pažymėta žvaigždute (*). Visa kita informacija – nebūtina. Bet kokia papildoma informacija mums padės atsakyti į Jūsų užklausą. Jei nepateiksite privalomos informacijos, galime nepriimti užklausos, kuriai ši informacija ir buvo reikalinga.

Jei esate vienas iš mūsų svetainės vartotojų, kuris informaciją pateikia per mūsų svetainę, apdorosime Jūsų informaciją, kuri paminėta anksčiau.

Jei teikiate paraišką dėl darbo vietos, apdorosime ne tik Jūsų kaip svetainės lankytojo informaciją, bet ir toliau nurodytus duomenis:

 • akademinę ir darbo patirtį;
 • tautybę;
 • vizos būklę;
 • narystė organizacijoje; ir
 • hobius bei pomėgius.

Ką darome su surinkta informacija? 

Šioje lentelėje trumpai aprašėme tikslus, kuriems pasitelkiame Jūsų asmeninius duomenis ir kas kiekvienam tikslui juos naudoja:

Jūsų informaciją naudojame: Jūsų duomenų valdytojas yra:
Administruoti svetainę, kad galėtume:

 • išnagrinėti įstatymų ar puslapio politikos pažeidimus;
 • išnagrinėti galimus savo sistemų ir tinklų arba trečiųjų šalių sistemų ir tinklų pažeidimus;
 • suteikti Jums prieigą prie mūsų svetainės ir ją tobulinti;
 • jei reikia, suteikti Jums vartotojo paskyrą; ir
 • savo sistemose atnaujinti Jūsų kontaktinius duomenis.

 

„Kingspan Group“, kai naudojatės www.kingspan.com

Atitinkama „Kingspan“ dukterinė įmonė šalyje, kurioje naudojatės mūsų paslaugomis

Atsakyti į Jūsų užklausas dėl:

 • įdarbinimo galimybių,
 • visų su „Kingspan“ susijusių užklausų.
„Kingspan“
Atsakyti į medijos užklausas „Kingspan“
Atsakyti į Jūsų užklausas:

 • skirtas „Kingspan“ dukterinei įmonei;
 • atsiųstas per pokalbių programėlę.

 

Atitinkama „Kingspan“ dukterinė įmonė šalyje, kurioje naudojatės mūsų paslaugomis
Į jūsų prietaisą įrašyti slapukus arba kitas sekimo priemones, siekiant surinkti naudingą arba privalomą informaciją (kaip paaiškinta mūsų „Slapukų politikos ir kontrolės“ dokumente, kurį galite rasti čia) „Kingspan“
Tvarkyti Jūsų užklausas ir jas nusiųsti į atitinkamą „Kingspan“ dukterinę įmonę „Kingspan Group“ bus Jūsų duomenų valdytoja tik tikrindama, į kurią dukterinę įmonę norite nusiųsti savo užklausą. Nuo užklausos persiuntimo Jūsų duomenų valdytoju tampa atitinkama „Kingspan“ dukterinė įmonė.
Norėdami nenusižengti su Jumis pasirašytai paslaugų sutarčiai Atitinkama „Kingspan“ dukterinė įmonė
Norėdami Jums siųsti rinkodaros pranešimus, vykdyti pakartotinę rinkodarą, rinkodaros tikslais dalintis informacija su kitomis dukterinėmis įmonėmis arba trečiosiomis šalinis (jei sutinkate). Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite toliau esančią „Rinkodaros“ dalį. Atitinkama „Kingspan“ dukterinė įmonė, kuriai esate davę leidimą apdoroti Jūsų duomenis arba su kuria bendradarbiaujate.
Atitikti teisinius įsipareigojimus „Kingspan“
Tvarkyti prašymus priimti į darbą „Kingspan“
Pateikti informaciją ir bendrauti su investuotojais „Kingspan Group“

Teisinis duomenų apdorojimo pagrindas

Teisinis pagrindas, kuriuo remdamiesi apdorojame Jūsų duomenis:

 • duomenys reikalingi atitikti mums taikomus teisinius ar reguliavimo įsipareigojimus;
 • duomenys, reikalingi įvykdyti su Jumis pasirašytą sutartį arba imtis Jūsų nurodytų žingsnių prieš su Jumis pasirašant Sutartį;
 • duomenys, reikalingi mūsų teisėtų interesų tikslams. Pavyzdžiui:
  • mūsų produktų ir paslaugų rinkodarai ir reklamai bei atsakingam ir komerciškai protingam verslo vykdymui; bei
  • kai „Kingspan Group“ gauna užklausą, kuri skirta vienai iš dukterinių įmonių. „Kingspan Group“ yra suinteresuota Jums suteikti pačias geriausias paslaugas, tad Jūsų užklausą persiųs atitinkamai dukterinei įmonei ir neprašys Jūsų pačių ją išsiųsti dar kartą.

Neapdorosime Jūsų asmeninių duomenų šiems tikslams, jei šiuos teisėtus interesus panaikins mūsų pačių interesai, teisės ar laisvės; arba,

 • jei esant ribotoms aplinkybėms, Jūs leidote naudoti Jūsų asmeninius duomenis, pavyzdžiui, gauti rinkodaros pranešimus iš trečiųjų šalių arba naudoti „Kingspan Group“ ar trečiųjų šalių slapukus.

Rinkodara

Norėtume Jums teikti informaciją apie „Kingspan“ produktus ir paslaugas bei kitą „Kingspan“ informaciją, kuri, mūsų manymu, Jums galėtų būti įdomi. Mes tokią informaciją Jums galime siųsti paštu, el. paštu ir (arba) telefonu, jei gauname Jūsų sutikimą.

Gavę aiškų Jūsų sutikimą, „Kingspan“ pasiūlymus ir rinkodaros pranešimus siųsime pasitelkdami išorės organizacijas. Norėdamos tai atlikti, jos surinks informaciją tiesiai iš Jūsų arba mes joms suteiksime Jūsų asmeninę informaciją. Į šias išorės organizacijas įeina rangovai, prekeiviai, platintojai, mažmenininkai ir kitų paslaugų teikėjai, kurie nepriklauso „Kingspan“.  Kai dirbame bendradarbiaudami su išorės paslaugų teikėjais, kartu nusprendžiame kaip naudoti Jūsų asmeninius duomenis ir abu turime laikytis įstatymų. Jei turite klausimų dėl savo duomenų apdorojimo rinkodaros tikslais, susisiekite su atitinkamu duomenų valdytoju. Daugiau informacijos apie mūsų išorės paslaugų teikėjus ir kaip jie Jūsų asmeninius duomenis naudoja rinkodaros tikslams, perskaitykite mūsų „Slapukų politiką“.

Bet kada galite atsisakyti gauti rinkodaros pranešimus. Jei gaudavote rinkodaros pranešimus iš bet kurios iš mūsų „Kingspan“ įmonių ir nusprendėte jų atsisakyti, panaikinkite prenumeratą paspaudę nuorodą, esančią el. laiške, arba pasitelkdami kitokias mūsų nurodytas priemones.

Prašome atsižvelgti, kad kadangi kiekvienas subjektas yra atskiras duomenų valdytojas, kaip grupė neturime pasaulinės rinkodaros sistemos. Tai reiškia, kad „Kingspan Group“ negali centralizuotu būdu panaikinti Jūsų prenumeratos visose „Kingspan“ įmonėse.

Su kuo dalinamės Jūsų informacija? 

„Kingspan“ dukterinės įmonės dalinasi Jūsų asmenine informacija su „Kingspan Group“, nes „Kingspan Group“ valdo pasaulinę interneto svetainę.

Galime Jūsų asmeninius duomenis perduoti trečiosioms šalims, esančioms Jūsų šalyje ir kitose šalyse, atsižvelgiant į galiojančius įstatymus.

Jei turime aiškų Jūsų sutikimą, galime Jūsų asmeninę informaciją teikti išorės organizacijoms (t. y., rangovams, prekeiviams, platintojams, mažmenininkams, medijos agentūroms ir paslaugų teikėjams, kurie nepriklauso „Kingspan“), kad jie galėtų su Jumis susisiekti dėl reklamos, paslaugų, renginių ir kitokių veiklų, susijusių su „Kingspan“ produktais ir paslaugomis, negavę Jūsų pačių sutikimo. Pavyzdžiui, paslaugų teikėjas Jūsų prietaise įrašo slapukus, norėdamas Jums pritaikyti informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas.

Kadangi esame pasaulinė įmonė, šalys į kurias siunčiami / iš kurių prieinami Jūsų asmeniniai duomenys, turi skirtingus duomenų apsaugos standartus negu šalis, kurioje esate pats. Vis dėlto, mes pasirūpinome apsauga ir atitinkamomis saugumo priemonėmis, norėdami užtikrinti, kad Jūsų informacija yra tinkamai saugoma ir mūsų veikla atitinka įstatymus.  Jei norite daugiau sužinoti apie Jūsų informacijos apsaugą, susiekite su „Kingspan Group“ arba dukterine įmone su kuria įprastai bendraujate. Duomenų valdytojų ir jų kontaktų sąrašą galite rasti čia.

Kai „Kingspan“ vardu Jums paslaugas teikia išorės organizacijos arba jos mums padeda tekti paslaugas (pvz., už mus Jums atsiunčia prašytą literatūrą arba padeda mums atsakyti į Jūsų užklausas, susijusias su techniniu puslapio veikimu), arba jos mums teikia profesionalias konsultacijų paslaugas, galime su jomis pasidalinti Jūsų asmeniniais duomenimis, kurie bus naudojami tik atitinkamų paslaugų teikimui. Vis dėlto, mes išsaugosime Jūsų asmeninę informaciją ir bet kuris trečiosios šalies paslaugų teikėjas, kurį privalėsime naudoti, veiks pagal mūsų instrukcijas ir atitinkamai saugos asmeninę informaciją ir jos konfidencialumą.

Galime Jūsų asmenine informacija pasidalinti su mūsų verslo pirkėju ar potencialiu pirkėju.

Galime Jūsų asmeninę informaciją atskleisti trečiosioms šalims, jų atstovams ir profesionaliems konsultantams, atsižvelgdami į konfidencialumo įsipareigojimus, dėl trečiųjų šalių atsakingai atliekamų veiksmų, susijusių su pasiūlytu susijungimu, įsigijimu, reorganizacija arba bet kurios mūsų verslo dalies perkėlimu bet kokiam asmeniui, siūlančiam dalyvauti ar reklamuoti, ar garantuoti, ar valdyti bet kokius iš šių susitarimų.

Kai kuriais atvejais galime jūsų asmeninę informaciją atskleisti pagal įstatymų reikalavimus, jei to pareikalautų teismas, policija arba kita teisėsaugos institucija.

Jūsų informacijos laikymas 

Jūsų asmeninę informaciją laikome tik tiek, kiek tai mums būtina siekiant naudoti tokią asmeninę informaciją kaip tai aprašyta pirmiau arba vykdant savo teisines prievoles.

Tais atvejais, kai asmeninė informacija apdorojama su Jūsų sutikimu (pvz., rinkodaros tikslais), tokia informacija saugoma tol, kol atšaukiate savo sutikimą tokiam apdorojimui arba tol, kol baigiasi įstatymais nustatytas leidžiamas terminas.

Jūsų teisės gauti mūsų surinktos informacijos kopijas arba ją keisti ir pateikti skundą

Galite pareikalauti mūsų tvarkomos Jūsų asmeninės informacijos kopijos pagal galiojančius asmens duomenų apsaugos įstatymus. Jei norite pasinaudoti viena iš savo teisių, išvardintų toliau, tiesiogiai susisiekite su savo duomenų valdytoju.

Turite teisę neleisti apdoroti savo asmeninių duomenų, jei tam yra teisinis pagrindas, jei mes neturime teisinių įsipareigojimų apdoroti šiuos duomenis ir atsižvelgiant, kad toks nesutikimas nėra nustatomas kokia nors išskirtine sąlyga dokumente dėl tokio apdorojimo. Siekiant išvengti dviprasmybių, visada galima nesutikti su informacijos naudojimu dėl rinkodaros tikslų.

Jei manote, kad bet kokia „Kingspan“ apie Jus turima informacija yra neteisinga, netiksli arba netinkamai apdorojama, susisiekite su „Kingspan Group“, kuri Jūsų užklausą persiųs duomenų valdytojui(-jams). Taip pat su duomenų valdytojais galite susisiekti tiesiogiai. Jie ištrins, užblokuos, pataisys, atnaujins arba nutrauks informacijos apdorojimą, atsižvelgdami į įstatymuose numatytą tvarką.

Kai informacijos apdorojimas galimas tik gavus Jūsų sutikimą, turite teisę bet kada šį sutikimą panaikinti.

Kai Jūsų asmeninių duomenų apdorojimas priklauso nuo to ar leidote juos apdoroti arba sutikimas reikalingas norint vykdyti su Jumis pasirašytą sutartį, galite prašyti, kad Jums arba trečiajai šaliai pateiktume Jūsų asmeninių duomenų kopiją struktūrizuotu, dažnai naudojamu, kompiuteriu apdorojamu formatu.

Jei norite pateikti nurodymus dėl Jūsų asmeninės informacijos tvarkymo po Jūsų mirties, informuokite mus apie tai, o mes atliksime visus reikalingus veiksmus.

Jei norite pateikti skundą dėl galimo įstatymo pažeidimo, prašome jį siųsti raštu į atitinkamą „Kingspan“ įmonę adresu, kuris nurodytas čia.  Mes visada reaguojame į skundus ir imamės visų įmanomų priemonių įstatymų nustatyta tvarka. Taip pat, bet kada skundą galite pateikti duomenų apsaugos institucijai šalyje, kurioje yra „Kingspan“ įmonė, arba šalyje, kurioje gyvenate.

Saugumas

„Kingspan“ įsipareigoja užtikrinti, kad visa Jūsų informacija būtų saugi. Norint išvengti neteisėtos prieigos prie šios informacijos ar neteisėto jos atskleidimo, mes naudojame tinkamas fizines, elektronines ir administracines apsaugos procedūras, siekdami apsaugoti surinktą informaciją.

Jei Jums bet kada kiltų įtarimas, kad įvyko saugumo incidentas (pvz., buvo pavogtas Jūsų svetainėje registruotos paskyros slaptažodis arba jei gavote įtartinus pranešimus iš siuntėjų, kurie prisistato „Kingspan“ darbuotojais arba nurodo, kad yra „Kingspan“ partneriai), prašome tokius laiškus persiųsti mums arba pranešti apie incidentą el. paštu [email protected], arba, kiek įmanoma skubiau, raštu kreiptis į „Kingspan Holdings (Ireland) Limited“, Dublin Road, Kingscourt, Co Cavan, A82 XY31, Airijos Respublika.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje arba reklaminiuose el. laiškuose kartais gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių svetaines, kurių mes nekontroliuojame. Nuo to momento, kai išeisite iš mūsų svetainės / reklaminio el. laiško, mes nebegalėsime būti atsakingi už trečiųjų šalių svetainių turinį bei Jūsų ir Jūsų asmeninės informacijos privatumo apsaugą šiose svetainėse.  Tokiais atvejais turėtumėte elgtis atsakingai ir visada perskaityti ir suprasti atitinkamos svetainės privatumo pranešimą / politiką.