Apie mus

Kingspan Daugiasluoksnės plokštės priklauso tarptautiniam koncernui Kingspan Group Ltd., kuris veikia daugiau nei 70 pasaulio šalių ir turi daugiau nei 150 gamyklų, kuriose dirba daugiau nei 15 000 darbuotojų. Kingspan istorija prasidėjo praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje, iš nedidelės šeimos įmonės Airijoje tapome pasauliniu lyderiu energiją taupančių pastatų statybos srityje. Didelės investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą, inovacijas ir aplinkos apsaugą skiria mus nuo konkurencijos ir šiandien tai mes esame naujų tendencijų pradininkai.

Lenkijoje Kingspan atstovauja kelios įmonės, siūlančios įvairias produktų grupes, iš kurių viena yra Kingspan Sp. z o.o. su gamykla Lipske (Lipsko) (Mazovijos vaivadija). Čia mes gaminame izoliacines daugiasluoksnes plokštes, fasadų sistemas, šaldymo patalpų duris ir kameras. Mes nuolat tobuliname ir plečiame savo produktų ir paslaugų pasiūlą, dirbdami su klientais ir atsakydami į architektų lūkesčius, siekiant patenkinti energiją taupančios ir tvarios statybos reikalavimus. Todėl nusprendėme atidaryti mūsų internetinę parduotuvę www.e-kingspan.lt, kur galite greitai ir bet kada įsigyti mūsų produktus neišeidami iš savo namų. Tikimės, kad ji patenkins mūsų esamų ir būsimų klientų lūkesčius, taip pat esame atviri bet kokiems pasiūlymams ir pastaboms, su kuriomis galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Jums reikia pagalbos vykdant savo projektą...

... arba patarimo, kokius produktus rinktis? Mūsų komanda dės visas pastangas, kad įgyvendinimas būtų kuo paprastesnis, o medžiagos būtų parinktos pagal poreikius.

Susisiekite su mumis