Šiuo metu 33% visos Vokietijos energijos poreikio padengia atsinaujinanti energija. Todėl šio tipo energijos sandėliai ne tik užtikrina stabilų pasiskirstymą, bet ir išlygina galimus įtampos svyravimus tinkle.
Ieškodami aukšto energijos vartojimo efektyvumo statybinių medžiagų, šio projekto architektai pasirinko „Kingspan AWP“ daugiasluoksnes plokštes.
Pasvirę fasado ir stogo elementai kartu su aliuminio pilku „Kingspan“ plokščių paviršiumi pastatui suteikė modernią, kristalinę išvaizdą.
„Kadangi yra tik keli tokio tipo pastatai, planavimas ir projektavimas buvo ypač reiklūs. Be to, turėjo būti užtikrinta atitiktis aukštiems priešgaisrinės saugos reikalavimams“ paaiškino Matthias Schodlok, už ši projektą atsakingas „Adobe Architekten + Ingenieure GmbH“ architektas
Pastate yra akumuliatorių, kurių bendra galia yra 15,9 MWh, o tai lygi maždaug 46 000 tonų anglies dioksido per metus, kuris kitu atveju būtų pagamintas įprastose elektrinėse ir patektų į atmosferą. Architektai daug dėmesio skyrė aplinkai nekenksmingų statybinių medžiagų naudojimui. Įmonė stengiasi pasiekti „Zero Waste Energy“ statusą, o „Kingspan“ daugiasluoksnių plokščių komponentai tinka perdirbimui.
„Kingspan“ plokštės taip pat pasižymi padidinta šilumos izoliacija, palyginti su kitomis sistemomis. „QuadCore®“ užpildas, dėl savo atsparumo ugniai savybių, gavo Amerikos draudimo bendrovės „FM Global“ patvirtinimą.
„Kingspan plokštės leido kaupti atsinaujinančią energiją dar tvariau ir saugiau “, – sakė Schodlok.